Αθλητισμός Παντροιζηνιακοί Αγώνες «Στο Δρόμο του Θησέα» – Αποτελέσματα

Παντροιζηνιακοί Αγώνες «Στο Δρόμο του Θησέα» – Αποτελέσματα

Posted by porosplus.gr on 2017-05-01 13:06:00


Παντροιζηνιακοί αγώνες δρόμου Γαλατάς 2017
Τελικά αποτελέσματα δρόμου 10km

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/km Φύλο Κατάταξη φύλου ηλικ κατ Κατ. Ηλ Κατ. Σύλλογος

1. 59 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:41:11,99 4:07 m 1 Άνδρες 36-50 1
2. 60 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:46:34,14 4:39 m 2 Άνδρες 36-50 2
3. 9 ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:47:32,75 4:45 m 3 Άνδρες 20-35 1
4. 58 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:50:44,92 5:04 m 4 Άνδρες 36-50 3
5. 3 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:52,90 5:05 m 5 Άνδρες 20-35 2 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
6. 42 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:51:11,74 5:07 m 6 Άνδρες 51+ 1 ΣΔΥΑ
7. 373 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:51:27,89 5:08 m 7 Παίδες 1
8. 37 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:52:02,39 5:12 m 8 Άνδρες 36-50 4 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
9. 54 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:52:33,33 5:15 m 9 Άνδρες 36-50 5 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
10. 6 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:53:17,04 5:19 m 10 Άνδρες 36-50 6 ΣΑΦΑΝΣ
11. 50 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:54:46,65 5:28 m 11 Άνδρες 20-35 3
12. 375 MAHMUT EL-MENIAOYI 0:55:34,96 5:33 m 12 Έφηβοι 1
13. 38 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:55:53,42 5:35 m 13 Άνδρες 36-50 7 ΣΑΦΑΝΣ
14. 35 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:55:53,62 5:35 m 14 Άνδρες 36-50 8
15. 13 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:56:45,19 5:40 m 15 Άνδρες 36-50 9 RUNNING LIBRARIANS
16. 14 ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:57:49,66 5:46 m 16 Άνδρες 20-35 4
17. 25 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:57:55,26 5:47 m 17 Άνδρες 20-35 5 SUMMIT RUNNERS
18. 44 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:58:41,29 5:52 f 1 Γυναίκες 20-35 1 The Rolling stones
19. 62 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:58:55,59 5:53 m 18 Άνδρες 20-35 6
20. 61 ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:58:58,55 5:53 m 19 Άνδρες 36-50 10
21. 46 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:58:59,24 5:53 m 20 Άνδρες 36-50 11
22. 27 ΚΥΡΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 0:59:12,21 5:55 f 2 Γυναίκες 20-35 2
23. 45 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:12,28 5:55 m 21 Άνδρες 51+ 2 ΑΡΙΑΔΝΗ
24. 34 ΜΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:00:30,70 6:03 m 22 Άνδρες 36-50 12
25. 20 ΚΑΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1:00:33,14 6:03 f 3 Γυναίκες 20-35 3
26. 53 ΣΑΡΔΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1:01:26,97 6:08 m 23 Άνδρες 51+ 3
27. 4 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ 1:01:56,27 6:11 f 4 Γυναίκες 36-50 1 SARONIC TRIATHLON
28. 49 ΡΟΥΣΗΣ ΔΑΥΙΔ 1:02:51,32 6:17 m 24 Παίδες 2
29. 16 ΔΡΙΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1:03:21,34 6:20 m 25 Άνδρες 36-50 13 SARONIC TRIATHLON
30. 30 ΛΙΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:04:23,91 6:26 m 26 Άνδρες 36-50 14
31. 12 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 1:04:28,61 6:26 f 5 Γυναίκες 36-50 2 RUNNER STORE
32. 40 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΟΤΑ 1:05:38,48 6:33 f 6 Γυναίκες 36-50 3
33. 15 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1:06:43,49 6:40 f 7 Γυναίκες 36-50 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
34. 371 ΡΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:07:03,13 6:42 f 8 Κορασίδες 1
35. 1 ANOUK BRINCERICK 1:07:04,86 6:42 f 9 Γυναίκες 36-50 5 SARONIC TRIATHLON
36. 7 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:07:09,08 6:42 m 27 Άνδρες 36-50 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 24 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:08:09,95 6:48 m 28 Άνδρες 20-35 7 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
38. 47 ΡΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:08:46,47 6:52 m 29 Άνδρες 51+ 4
39. 63 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1:09:08,82 6:54 f 10 Γυναίκες 36-50 6 ΥIOULIS RUNNING TEAM
40. 39 ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΝΘΗ 1:09:32,31 6:57 f 11 Γυναίκες 36-50 7 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ
41. 26 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:37,79 7:03 m 30 Άνδρες 51+ 5
42. 5 ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:12:07,51 7:12 m 31 Άνδρες 20-35 8
43. 11 ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:13:17,97 7:19 m 32 Άνδρες 36-50 16
44. 374 SUUS NN 1:13:42,63 7:22 f 12 Γυναίκες 36-50 8
45. 43 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1:13:42,75 7:22 m 33 Άνδρες 51+ 6
46. 376 ORGITO OSAFI 1:14:40,75 7:28 m 34 Παίδες 3
47. 372 ΜΠΕΤΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:15:17,51 7:31 f 13 Γυναίκες 36-50 9
48. 52 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:16:03,36 7:36 f 14 Γυναίκες 20-35 4
49. 31 ΛΟΥΚΑ ΘΕΚΛΗ 1:22:24,09 8:14 f 15 Γυναίκες 36-50 10 SARONIC TRIATHLON
50. 51 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:25:02,81 8:30 f 16 Γυναίκες 36-50 11
51. 32 ΜΑΡΟΥΛΑΣ ΠΑΡΗΣ 1:25:43,85 8:34 m 35 Έφηβοι 2
52. 23 ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 1:26:41,27 8:40 f 17 Γυναίκες 51+ 1
53. 56 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:29:22,99 8:56 m 36 Άνδρες 51+ 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
54. 55 ΣΟΜΠΑ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 1:32:54,00 9:17 f 18 Γυναίκες 51+ 2
55. 41 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:32:58,00 9:17 m 37 Άνδρες 51+ 8
56. 36 ΝΤΑΓΛΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1:33:15,00 9:19 f 19 Γυναίκες 36-50 12 RUNNERS & SWIMMERS
57. 18 ΗΡΕΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ 1:33:16,00 9:19 f 20 Γυναίκες 36-50 13
58. 57 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:34:08,00 9:24 f 21 Γυναίκες 51+ 3
59. 8 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:34:31,00 9:27 m 38 Άνδρες 51+ 9
60. 10 ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:39:00,00 9:54 m 39 Άνδρες 36-50 17 ΜΠΑΛΤΙΖΑ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ


Τελικά αποτελέσματα δρόμου 3000m, Παντροιζηνιακοί αγώνες δρόμου Γαλατάς 2017

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/km Φύλο Κατάταξη φύλου Hλικ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος

1. 82 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:09:20,50 3:06 m 1 Άνδρες 20+ 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
2. 99 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:10:43,66 3:34 m 2 Άνδρες 20+ 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
3. 389 ΜΠΡΕΝΑΝΤΟ ΒΕΛΛΙΟΥ 0:11:33,32 3:51 m 3 Παίδες 13-16 1
4. 216 ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:11:55,22 3:58 f 1 Γυναίκες 20+ 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
5. 118 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 0:11:59,84 3:59 f 2 Κορασίδες13-16 1 SARONIC TRIATHLON
6. 1561 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:12:11,62 4:03 m 4 Έφηβοι17-19 1
7. 66 ΑΚΡΙΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:12:22,54 4:07 m 5 Αγόρια 8-12 1 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
8. 100 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:12:40,03 4:13 m 6 Παίδες 13-16 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
9. 150 ΜΕΞΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 0:12:46,76 4:15 m 7 Παίδες 13-16 3
10. 123 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:12:48,64 4:16 m 8 Αγόρια 8-12 2
11. 192 ΡΟΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:12:51,79 4:17 m 9 Αγόρια 8-12 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
12. 157 ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:13:07,36 4:22 m 10 Παίδες 13-16 4
13. 106 ΚΑΛΙΚΟΥΡΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:13:08,00 4:22 m 11 Αγόρια 8-12 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
14. 1440 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:13:08,16 4:22 m 12 Άνδρες 20+ 3
15. 173 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:13:08,17 4:22 m 13 Άνδρες 20+ 4 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16. 126 ΚΡΙΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:13:13,35 4:24 m 14 Αγόρια 8-12 5
17. 190 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:13:18,42 4:26 m 15 Αγόρια 8-12 6 SARONIC TRIATHLON
18. 1530 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:13:24,92 4:28 m 16 Αγόρια 8-12 7
19. 143 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:13:26,57 4:28 m 17 Παίδες 13-16 5
20. 225 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:13:28,85 4:29 m 18 Παίδες 13-16 6
21. 73 ΒΛΑΧΟΥ ΒΟΥΛΑ 0:13:30,36 4:30 f 3 Κορασίδες13-16 2 SARONIC TRIATHLON
22. 153 ΜΟΥΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:13:30,45 4:30 m 19 Παίδες 13-16 7
23. 122 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:13:33,32 4:31 f 4 Κορασίδες13-16 3
24. 169 ΝΟΣΗ ΑΜΑΛΙΑ 0:13:36,78 4:32 f 5 Κορασίδες13-16 4 Ν.Ο.Π.Τ.
25. 85 ΓΚΑΡΗ ΒΑΝΑ 0:13:40,57 4:33 f 6 Κορασίδες13-16 5 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
26. 168 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:13:49,02 4:36 m 20 Αγόρια 8-12 8 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
27. 194 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:13:56,29 4:38 m 21 Άνδρες 20+ 5
28. 232 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:13:59,91 4:39 f 7 Κορασίδες13-16 6 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣv 29. 208 ΣΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:14:03,63 4:41 m 22 Αγόρια 8-12 9
30. 189 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:14:14,90 4:44 f 8 Κορασίδες13-16 7 SARONIC TRIATHLON
31. 78 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:14:14,90 4:44 m 23 Παίδες 13-16 8
32. 184 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:14:15,09 4:45 m 24 Αγόρια 8-12 10
33. 397 ΤΡΙΖΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:14:20,12 4:46 m 25 Παίδες 13-16 9
34. 156 ΜΠΑΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:14:31,52 4:50 m 26 Παίδες 13-16 10
35. 121 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΒΕΡΑ 0:14:42,94 4:54 f 9 Κορασίδες13-16 8 SARONIC TRIATHLON
36. 104 ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 0:14:54,88 4:58 f 10 Κορασίδες13-16 9 SARONIC TRIATHLON
37. 94 ΔΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:14:58,57 4:59 m 27 Παίδες 13-16 11 SARONIC TRIATHLON
38. 67 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:14:59,12 4:59 f 11 Κορασίδες13-16 10 Ν.Ο.Π.Τ.
39. 65 SINGH GUGWINDER 0:15:00,58 5:00 m 28 Παίδες 13-16 12
40. 197 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:15:01,51 5:00 f 12 Κορίτσια 8-12 1
41. 133 ΛΙΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:15:03,81 5:01 m 29 Αγόρια 8-12 11
42. 228 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:15:09,55 5:03 m 30 Αγόρια 8-12 12
43. 182 ΠΕΤΑΛΙ ΚΕΙΒΙ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:15:15,02 5:05 m 31 Αγόρια 8-12 13
44. 154 ΜΟΥΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 0:15:16,34 5:05 f 13 Κορίτσια 8-12 2
45. 221 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:15:22,78 5:07 m 32 Παίδες 13-16 13 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
46. 134 ΛΙΩΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:15:27,35 5:09 m 33 Αγόρια 8-12 14
47. 115 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:15:29,75 5:09 m 34 Αγόρια 8-12 15
48. 200 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 0:15:36,39 5:12 f 14 Κορασίδες13-16 11
49. 1031 ROZA NN 0:15:40,45 5:13 f 15 Νεάνιδες17-19 1
50. 1496 ΑΓΚΟΥΣ ΓΚΡΕΝΤΙ 0:15:46,71 5:15 f 16 Κορίτσια 8-12 3
51. 400 ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:15:52,54 5:17 m 35 Άνδρες 20+ 6
52. 69 ΑΣΗΜΟΜΙΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 0:15:52,93 5:17 m 36 Άνδρες 20+ 7
53. 222 ΧΑΣΑΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 0:15:56,53 5:18 m 37 Αγόρια 8-12 16
54. 178 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:15:58,14 5:19 m 38 Άνδρες 20+ 8
55. 179 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 0:15:58,21 5:19 f 17 Κορίτσια 8-12 4
56. 204 ΣΙΝΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 0:15:59,99 5:19 m 39 Παίδες 13-16 14
57. 90 ΓΚΙΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:16:13,59 5:24 m 40 Παίδες 13-16 15
58. 188 ΡΑΠΤΗ ΒΟΥΛΑ 0:16:13,92 5:24 f 18 Κορίτσια 8-12 5 SARONIC TRIATHLON
59. 112 ΚΑΣΑ ΛΑΟΥΡΑ 0:16:17,25 5:25 f 19 Κορίτσια 8-12 6
60. 1500 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:16:21,77 5:27 m 41 Αγόρια 8-12 17
61. 158 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:16:22,18 5:27 f 20 Κορίτσια 8-12 7
62. 1073 ΜΕΣΑΚΟΥ ΗΛΙΑΣ 0:16:30,90 5:30 m 42 Άνδρες 20+ 9
63. 88 ΓΚΙΟΛΑ ΤΖΕΝΗ 0:16:31,04 5:30 f 21 Γυναίκες 20+ 2
64. 87 ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:16:34,86 5:31 m 43 Έφηβοι17-19 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
65. 219 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:16:35,10 5:31 f 22 Κορασίδες13-16 12 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
66. 198 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:16:42,54 5:34 m 44 Άνδρες 20+ 10
67. 230 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:16:49,07 5:36 f 23 Κορίτσια 8-12 8
68. 159 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:16:56,50 5:38 m 45 Αγόρια 8-12 18
69. 139 ΛΥΚΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:16:58,62 5:39 f 24 Γυναίκες 20+ 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
70. 1446 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 0:17:04,32 5:41 m 46 Άνδρες 20+ 11
71. 226 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:17:05,57 5:41 m 47 Έφηβοι17-19 3
72. 218 ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:17:06,27 5:42 f 25 Γυναίκες 20+ 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
73. 1464 ΜΑΚΟΒΑ ΑΝΝΥ 0:17:09,35 5:43 f 26 Κορασίδες13-16 13
74. 96 ΕΛΜΕΝΙΑΟΥΙ ΜΑΧΜΟΥΤ 0:17:13,36 5:44 m 48 Έφηβοι17-19 4
75. 1531 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:17:35,20 5:51 f 27 Κορίτσια 8-12 9
76. 176 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:17:38,08 5:52 m 49 Άνδρες 20+ 12 ΣΑΦΑΝΣ
77. 186 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:17:38,14 5:52 m 50 Άνδρες 20+ 13 ΣΔΥΑ
78. 79 ΓΕΣΙΛΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ 0:17:39,17 5:53 m 51 Παίδες 13-16 16
79. 113 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:17:42,80 5:54 f 28 Κορασίδες13-16 14 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
80. 98 ΕΛΧΟΝΤΑΡΙ ΙΩΣΗΦ 0:17:43,58 5:54 m 52 Παίδες 13-16 17 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
81. 116 ΚΛΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 0:18:11,74 6:03 f 29 Κορίτσια 8-12 10 SARONIC TRIATHLON
82. 74 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΔΑΝΑΗ 0:18:13,57 6:04 f 30 Κορασίδες13-16 15 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
83. 72 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:18:15,78 6:05 f 31 Κορασίδες13-16 16 ΣΑΦΑΝΣ
84. 128 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:18:15,90 6:05 m 53 Αγόρια 8-12 19 SARONIC TRIATHLON
85. 149 ΜΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:18:16,00 6:05 f 32 Κορασίδες13-16 17
86. 151 ΜΕΤΑΞΑ ΜΑΡΙΑ 0:18:20,00 6:06 f 33 Κορασίδες13-16 18 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
87. 223 ΧΑΣΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 0:18:22,01 6:07 f 34 Κορίτσια 8-12 11
88. 97 ΕΛΜΕΝΙΑΟΥΙ ΑΜΕΡ 0:18:25,28 6:08 m 54 Παίδες 13-16 18 king of arab
89. 1425 ΡΕΝΙΣ ΝΤΕΛΙΟΥ 0:18:27,99 6:09 m 55 Αγόρια 8-12 20
90. 185 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0:18:30,94 6:10 m 56 Άνδρες 20+ 14
91. 137 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:18:38,38 6:12 m 57 Αγόρια 8-12 21
92. 129 ΛΑΒΟΥΤΑ ΜΑΡΘΑ 0:18:44,62 6:14 f 35 Κορασίδες13-16 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
93. 89 ΓΚΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:18:47,26 6:15 m 58 Αγόρια 8-12 22
94. 193 ΡΟΥΠΑΚΑ ΠΟΠΗ 0:18:48,54 6:16 f 36 Γυναίκες 20+ 5
95. 144 ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑ ΚΑΤΙΑΝΑ 0:18:48,68 6:16 f 37 Γυναίκες 20+ 6
96. 135 ΚΑΡΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:18:56,25 6:18 m 59 Άνδρες 20+ 15
97. 175 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:18:58,90 6:19 f 38 Γυναίκες 20+ 7 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
98. 80 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 0:18:59,10 6:19 f 39 Γυναίκες 20+ 8 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
99. 138 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΘΗ 0:19:02,14 6:20 f 40 Γυναίκες 20+ 9 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
100. 68 ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:19:05,21 6:21 f 41 Γυναίκες 20+ 10 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
101. 162 ΜΠΕΝΤΟ ΙΑΣΟΝΑΣ 0:19:09,55 6:23 m 60 Αγόρια 8-12 23
102. 187 ΡΑΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:19:11,80 6:23 f 42 Γυναίκες 20+ 11
103. 1028 EMELINE NN 0:19:15,26 6:25 f 43 Νεάνιδες17-19 2
104. 148 ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:19:17,82 6:25 f 44 Νεάνιδες17-19 3
105. 71 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0:19:20,32 6:26 m 61 Παίδες 13-16 19 ΣΑΦΑΝΣ
106. 206 ΣΙΝΓΚ ΚΟΥΡΣΙΝΤΕΡ 0:19:30,98 6:30 m 62 Αγόρια 8-12 24
107. 117 ΚΟΤΖΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:19:39,72 6:33 f 45 Κορίτσια 8-12 12
108. 76 ΓΑΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 0:19:41,71 6:33 m 63 Παίδες 13-16 20 SARONIC TRIATHLON
109. 1436 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 0:19:49,71 6:36 f 46 Γυναίκες 20+ 12
110. 120 ΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:20:03,59 6:41 f 47 Γυναίκες 20+ 13
111. 171 ΝΤΑΛΑΝΥ ΜΕΛΙΝΑ 0:20:07,38 6:42 f 48 Κορίτσια 8-12 13
112. 146 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:20:08,46 6:42 m 64 Παίδες 13-16 21 SARONIC TRIATHLON
113. 145 ΜΑΝΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:20:08,46 6:42 f 49 Κορασίδες13-16 20 SARONIC TRIATHLON
114. 177 ΠΑΛΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0:20:16,46 6:45 f 50 Κορίτσια 8-12 14 SARONIC TRIATHLON
115. 1070 PAUL NN 0:20:18,11 6:46 m 65 Άνδρες 20+ 16
116. 1046 MEREL NN 0:20:18,29 6:46 m 66 Άνδρες 20+ 17
117. 1010 WALLY NN 0:20:18,41 6:46 m 67 Άνδρες 20+ 18
118. 152 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:20:20,94 6:46 m 68 Αγόρια 8-12 25 SARONIC TRIATHLON
119. 201 ΣΕΚΑΡΑ ΑΛΕΞΑ 0:20:31,54 6:50 f 51 Κορίτσια 8-12 15
120. 170 ΝΤΑΒΙΔΙ ΣΑΒΒΙΝΑ 0:20:37,52 6:52 f 52 Κορασίδες13-16 21
121. 199 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:20:43,18 6:54 f 53 Κορίτσια 8-12 16
122. 114 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:20:44,36 6:54 m 69 Αγόρια 8-12 26
123. 161 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΡΑΝΙΑ 0:21:01,78 7:00 f 54 Γυναίκες 20+ 14
124. 1553 ΑΣΗΜΟΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:21:03,39 7:01 f 55 Κορίτσια 8-12 17
125. 231 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:21:07,67 7:02 m 70 Άνδρες 20+ 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
126. 195 ΡΟΥΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:21:08,34 7:02 f 56 Γυναίκες 20+ 15
127. 166 ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:21:08,87 7:02 f 57 Γυναίκες 20+ 16 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
128. 70 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΓΩΓΩ 0:21:18,66 7:06 f 58 Γυναίκες 20+ 17
129. 92 ΔΕΝΔΗΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:21:20,15 7:06 m 71 Άνδρες 20+ 20 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
130. 202 ΣΕΚΙ ΜΕΛΙΝΑ 0:21:22,86 7:07 f 59 Κορίτσια 8-12 18
131. 229 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:21:25,30 7:08 f 60 Κορίτσια 8-12 19 SARONIC TRIATHLON
132. 155 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 0:21:27,98 7:09 f 61 Γυναίκες 20+ 18 ΣΑΦΑΝΣ
133. 142 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0:21:31,86 7:10 m 72 Άνδρες 20+ 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
134. 203 ΣΕΚΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:21:38,20 7:12 f 62 Κορασίδες13-16 22
135. 75 ΓΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 0:21:40,45 7:13 m 73 Αγόρια 8-12 27 SARONIC TRIATHLON
136. 130 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:21:41,24 7:13 m 74 Άνδρες 20+ 22
137. 160 ΜΠΑΛΤΑ ΕΛΕΝΑ 0:21:45,06 7:15 f 63 Κορίτσια 8-12 20
138. 105 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΕΡΑ 0:21:50,35 7:16 f 64 Γυναίκες 20+ 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
139. 141 ΛΥΚΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ 0:21:51,45 7:17 f 65 Γυναίκες 20+ 20 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
140. 147 ΜΑΡΙΜΗ ΜΑΓΔΑ 0:21:54,57 7:18 f 66 Γυναίκες 20+ 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
141. 127 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:23:00,17 7:40 f 67 Κορασίδες13-16 23
142. 124 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:23:00,69 7:40 f 68 Κορασίδες13-16 24
143. 196 ΣΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:23:13,60 7:44 f 69 Κορίτσια 8-12 21
144. 210 ΚΑΤΣΙΓΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:28,45 7:49 m 75 Αγόρια 8-12 28
145. 103 ΗΡΕΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:23:42,48 7:54 f 70 Κορίτσια 8-12 22 SARONIC TRIATHLON
146. 102 ΗΡΕΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 0:24:00,55 8:00 f 71 Κορίτσια 8-12 23 SARONIC TRIATHLON
147. 209 ΣΟΥΧΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 0:24:08,57 8:02 f 72 Κορίτσια 8-12 24
148. 93 ΔΙΑΚΟΡΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:24:21,55 8:07 f 73 Κορίτσια 8-12 25
149. 213 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:24:23,52 8:07 f 74 Κορίτσια 8-12 26
150. 132 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:24:27,08 8:09 f 75 Γυναίκες 20+ 22 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
151. 164 ΜΠΙΣΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:28,66 8:09 m 76 Άνδρες 20+ 23
152. 163 ΜΠΙΣΣΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:24:28,72 8:09 f 76 Κορίτσια 8-12 27 SARONIC TRIATHLON
153. 84 ΓΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 0:24:56,37 8:18 f 77 Γυναίκες 20+ 23 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
154. 81 ΛΑΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:25:53,82 8:37 m 77 Άνδρες 20+ 24
155. 191 ΡΟΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:26:14,86 8:44 f 78 Κορίτσια 8-12 28 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
156. 77 ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΜΕΤΑΞΙΑ 0:26:16,67 8:45 f 79 Γυναίκες 20+ 24 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
157. 165 ΜΠΛΙΣΚΟΥ-ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΥ 0:26:21,75 8:47 f 80 Γυναίκες 20+ 25
158. 174 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ 0:26:22,23 8:47 m 78 Άνδρες 20+ 25
159. 140 ΛΥΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:09,44 9:03 f 81 Γυναίκες 20+ 26 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
160. 136 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 0:27:51,64 9:17 f 82 Γυναίκες 20+ 27 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
161. 101 ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:27:52,77 9:17 f 83 Γυναίκες 20+ 28 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
162. 183 ΠΕΤΡΙΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:31:29,49 10:29 f 84 Γυναίκες 20+ 29 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ



Τελικά αποτελέσματα δρόμου 1000m, Παντροιζηνιακοί αγώνες δρόμου Γαλατάς 2017

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Φύλο Κατάταξη φύλου Σύλλογος

1. 312 ΜΠΙΖΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 0:03:24,63 m 1
2. 383 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:03:25,55 m 2
3. 252 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:03:26,79 m 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
4. 299 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:03:33,77 m 4 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
5. 333 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:03:33,84 m 5
6. 345 ΣΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:03:42,05 m 6
7. 234 ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΛΚΗΣ 0:03:42,17 m 7 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
8. 363 ΧΑΣΑΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 0:03:42,70 m 8
9. 396 ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:03:43,37 f 1
10. 313 ΜΠΙΖΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:03:44,10 m 9
11. 302 ΜΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:03:45,15 m 10
12. 390 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:03:46,35 m 11
13. 244 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 0:03:49,13 f 2 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
14. 347 ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:03:51,05 f 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
15. 311 ΜΠΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 0:03:51,21 f 4
16. 270 ΚΑΤΣΙΓΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:03:52,55 m 12
17. 336 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:03:53,21 f 5
18. 280 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΥ 0:03:53,97 f 6 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
19. 288 ΛΙΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:03:56,17 m 13
20. 296 ΜΑΜΑΗ ΦΑΝΗ 0:03:56,24 f 7 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
21. 352 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:03:57,09 m 14
22. 317 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:03:57,95 f 8
23. 241 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:04:00,17 f 9 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
24. 251 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:04:00,76 m 15 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
25. 381 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:04:01,54 m 16
26. 384 ΓΚΡΕΜΠΙ ΑΓΚΟΥΣ 0:04:02,00 m 17
27. 367 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:04:02,07 f 10
28. 258 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:04:02,64 m 18
29. 298 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:04:03,32 m 19
30. 357 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:04,02 m 20
31. 315 ΜΠΛΙΚΟΥ ΑΛΜΠΑΝΑ 0:04:04,57 f 11
32. 326 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:04:05,91 m 21
33. 341 ΣΕΧΟΥ ΜΑΙΡΗ 0:04:07,53 f 12
34. 364 ΧΑΣΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 0:04:08,23 f 13
35. 318 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:04:09,59 m 22
36. 283 ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:04:10,62 f 14
37. 249 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:04:11,13 f 15
38. 350 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:04:11,21 f 16
39. 362 ΧΑΣΑΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:14,28 m 23
40. 349 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 0:04:14,99 f 17
41. 385 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:04:15,11 f 18
42. 327 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:04:20,11 m 24
43. 335 ΡΩΠΑΙΤΗ ΣΩΖΙΑ 0:04:20,21 f 19 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
44. 273 ΚΑΦΙΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:22,36 m 25
45. 279 ΚΟΥΒΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 0:04:23,45 f 20
46. 369 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:25,47 m 26
47. 351 ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:04:26,37 f 21 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
48. 256 ΚΑΙΚΑ ΦΑΝΗ 0:04:27,43 f 22
49. 398 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:04:33,56 m 27
50. 391 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:04:33,70 m 28
51. 316 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:04:35,35 f 23
52. 237 ΑΡΑΠΙ ΤΙΜΙ 0:04:35,59 m 29
53. 238 ΑΣΗΜΟΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:04:36,45 f 24
54. 264 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 0:04:37,36 m 30
55. 285 ΛΕΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 0:04:37,75 f 25
56. 300 ΜΑΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:04:38,33 f 26
57. 278 ΚΟΤΖΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:04:38,41 f 27
58. 356 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:04:38,85 m 31
59. 308 ΜΟΥΤΖΟΥΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:38,91 m 32
60. 253 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:04:40,67 m 33 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
61. 388 ΜΠΕΝΤΟ ΙΑΣΩΝΑΣ 0:04:41,65 m 34
62. 337 ΣΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:04:43,15 f 28
63. 240 ΒΕΣΣΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:04:43,29 f 29
64. 297 ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:04:43,99 f 30
65. 307 ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:04:43,99 m 35
66. 353 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:04:45,88 m 36
67. 358 ΤΣΑΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:04:47,32 m 37 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
68. 392 ΜΠΕΝΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:47,50 m 38
69. 370 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:04:47,64 f 31 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
70. 344 ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:04:49,28 m 39 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
71. 274 ΚΑΦΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:04:50,59 m 40
72. 332 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:04:52,38 f 32
73. 323 ΠΑΝΟΥ ΒΙΒΗ 0:04:54,12 f 33
74. 301 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:04:54,12 m 41
75. 309 ΜΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:04:55,73 m 42
76. 382 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:04:56,77 f 34
77. 235 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:04:57,47 f 35
78. 395 ΒΑΚΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:04:58,13 f 36
79. 254 ΗΛΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:04:58,45 f 37
80. 272 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:04:59,03 m 43
81. 266 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0:04:59,03 f 38
82. 259 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:04:59,83 m 44
83. 233 ΑΙΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 0:04:59,95 m 45
84. 338 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:05:00,27 m 46
85. 386 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:05:00,65 f 39
86. 290 ΛΟΡΕΤΖΟΥ ΛΥΔΙΑ 0:05:01,75 f 40 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
87. 262 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:05:06,93 f 41
88. 368 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:05:09,27 m 47
89. 339 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 0:05:10,81 f 42
90. 292 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:05:11,67 m 48
91. 263 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΙΑΝΑ 0:05:11,72 f 43
92. 310 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 0:05:13,19 m 49
93. 354 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 0:05:14,09 m 50
94. 324 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:05:16,14 f 44 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
95. 293 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:05:18,22 m 51
96. 287 ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:05:19,41 m 52
97. 257 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:05:20,49 f 45
98. 260 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 0:05:20,49 f 46
99. 340 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:05:21,67 f 47
100. 355 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:05:22,38 f 48
101. 359 ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:05:26,87 m 53 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
102. 245 ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 0:05:28,84 f 49
103. 239 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΣΙΜΩΝΑΣ 0:05:28,89 m 54
104. 246 ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 0:05:29,79 f 50
105. 319 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:05:29,99 m 55 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
106. 294 ΛΥΚΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:05:37,45 f 51 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
107. 304 ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:05:38,89 m 56 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
108. 291 ΛΟΥΛΙ ΕΝΤΜΕΡΙΛΝΤΑ 0:05:39,03 f 52
109. 346 ΣΟΥΧΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:05:41,07 m 57
110. 261 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:05:41,08 f 53
111. 348 ΣΤΑΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:05:41,85 f 54
112. 360 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:05:55,31 m 58
113. 394 ΓΟΥΡΙ ΓΟΥΕΝΤΙ 0:05:56,93 f 55
114. 236 ΑΝΤΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΒΑ 0:05:57,16 f 56
115. 306 ΜΙΓΚΕΛ MESHAKU 0:06:02,63 m 59
116. 361 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΕΒΙΤΑ 0:06:03,63 f 57
117. 365 ΧΟΥΝΤΑ ΝΙΚΟΣ 0:06:06,52 m 60
σ 118. 282 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΔΗΜΗ 0:06:09,03 f 58
119. 343 ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗ 0:06:09,95 f 59 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
120. 399 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΑΘΗ 0:06:10,30 f 60
121. 281 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0:06:11,04 f 61
122. 331 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:06:16,35 m 61
123. 248 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:06:22,09 f 62
124. 250 ΔΕΝΔΗΛΙΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:06:22,55 f 63 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
125. 387 ΜΗΤΡΩΚΑ ΣΙΜΩΝΗ 0:06:23,61 f 64
126. 267 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:06:29,31 f 65
127. 268 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:06:29,85 m 62
128. 243 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 0:06:33,03 f 66
129. 329 ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:06:40,46 m 63
130. 314 ΜΠΙΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:06:41,60 m 64
131. 295 ΜΑΓΕΙΡΑ ΜΑΙΡΑ 0:06:44,77 f 67
132. 271 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:06:47,77 m 65
133. 286 ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 0:06:49,63 m 66
134. 284 ΛΑΖΑΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:07:09,23 f 68 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
135. 275 ΚΟΚΚΟΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:07:09,74 f 69 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
136. 305 ΜΙΓΚΑΧΕΝΤ ΜΑΡΙΑ 0:07:09,74 f 70 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
137. 276 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΦΕΛΙΠΕ 0:07:09,74 m 67 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
138. 289 ΛΟΡΑΝΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:07:09,82 f 71 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ



Πηγή: http://runningpress.gr


Comment Form is loading comments...